WYNAJEM PODNOŚNIKÓW JELENIA GÓRA

montaż reklam i billboardów

Oferujemy wynajem podnośników koszowych na terenie miasta Jelenia Góra i okolic: Szklarskiej Poręby, Piechowic, Świeradowa Zdrój, Świerzawy, Podgórzyna, Przesieki, Wojcieszyc, Karpacza, Starej Kamienicy, Kaczorowa, Wojcieszowa, Miłkowa, Mysłakowic, Wojanowa, Łomnicy, Trzcińsko, Marciszowa, Radomierza, Janowic Wielkich, Komarna, Dziwiszowa, Jeżowa Sudeckiego, Siedlęcina.

montaż reklam

Oferujemy wynajem podnośników do montażu reklam na wysokościach, zarówno mało- jak i wielkoformatowych na terenie Jeleniej Góry i okolic. Nasi wykwalifikowani operatorzy podołają wszelkim wyzwaniom. Serdecznie zachęcamy do współpracy. 

wynajem podnośników montaż reklam jelenia góra
wynajem podnośników montaż napisów wielkoformatowych jelenia góra

MONTAŻ napisów wielkoformatowych

Oferujemy usługi w zakresie montażu napisów wiekoformatowych. Zapewniamy kompleksową usługę wynajmu podnośnika wraz z operatorem na terenie Jeleniej Góry i okolic. Skorzystaj z naszej oferty zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych.

montaż billboard’ów reklamowych

Serdecznie zachęcamy do współpracy klientów indywidualnych, przedsiębiorstwa, agencje reklamowe oraz firmy marketingowe. Oferujemy podnośniki przystosowane do montażu billboardów reklamowych na różnych wysokościach na terenie Jeleniej Góry i okolic. Ponadto posiadamy podnośniki do prac budowlanych i remontowych.

wynajem podnośników montaż bilboardów jelenia góra