WYNAJEM PODNOŚNIKÓW JELENIA GÓRA

prace wysokościowe

Oferujemy wynajem podnośników koszowych na terenie miasta Jelenia Góra i okolic: Szklarskiej Poręby, Piechowic, Świeradowa Zdrój, Świerzawy, Podgórzyna, Przesieki, Wojcieszyc, Karpacza, Starej Kamienicy, Kaczorowa, Wojcieszowa, Miłkowa, Mysłakowic, Wojanowa, Łomnicy, Trzcińsko, Marciszowa, Radomierza, Janowic Wielkich, Komarna, Dziwiszowa, Jeżowa Sudeckiego, Siedlęcina.

ścinka i regulacja koron drzew, usuwanie gałęzi

Oferujemy wynajem podnośników do wszelkich prac związanych z ścinką i regulacją koron drzew oraz usuwaniem gałęzi i konarów. Skorzystaj z naszej oferty na terenie Jeleniej Góry i okolic. Nasi wykwalifikowani operatorzy podołają wszelkim, nawet nietypowym wyzwaniom.

wynajem podnośników ścinka drzew jelenia góra
wynajem podnośników montaż oświetlenia jelenia góra

naprawy i montaż oświetleń

Oferujemy usługi w zakresie naprawy oraz montażu oświetleń i sieci energetycznych. Zapewniamy kompleksową usługę wynajmu podnośnika wraz z operatorem na terenie Jeleniej Góry i okolic. Serdecznie zachęcamy do współpracy. Ponadto posiadamy do wynajęcia podnośniki do mycia okien.

Ratowanie zwierząt na wysokości

Serdecznie zachęcamy do współpracy klientów indywidualnych w zakresie ratowania czworonogów z opresji. Oferujemy podnośniki przystosowane do zdejmowania zwierząt z obiektów na różnych wysokościach. Proponujemy możliwości wynajmu podnośnika na terenie Jeleniej Góry i okolic. Nasz operator zjawi się w mgnieniu oka.

ratowanie zwierząt podnośniki jelenia góra