WYNAJEM PODNOŚNIKÓW JELENIA GÓRA

prace budowlane i remontowe

Oferujemy wynajem podnośników koszowych na terenie miasta Jelenia Góra i okolic: Szklarskiej Poręby, Piechowic, Świeradowa Zdrój, Świerzawy, Podgórzyna, Przesieki, Wojcieszyc, Karpacza, Starej Kamienicy, Kaczorowa, Wojcieszowa, Miłkowa, Mysłakowic, Wojanowa, Łomnicy, Trzcińsko, Marciszowa, Radomierza, Janowic Wielkich, Komarna, Dziwiszowa, Jeżowa Sudeckiego, Siedlęcina.

Naprawa i czyszczenie rynien

Oferujemy wynajem podnośników do wszelkich prac remontowych w Twoim domu, m. in. naprawy i czyszczenia rynien. Skorzystaj z naszej oferty zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych na terenie Jeleniej Góry i okolic. Nasi wykwalifikowani operatorzy podołają wszelkim wyzwaniom.

wynajem podnośników dachy i rynny jelenia góra
wynajem podnośników odśnieżanie dachów jelenia góra

Naprawa, odśnieżanie dachów, usuwanie sopli z budynków

Oferujemy usługi w zakresie naprawy lub remontu dachów, ich odśnieżania, a także usuwania sopli z budynków. Zapewniamy kompleksową usługę wynajmu podnośnika wraz z operatorem na terenie Jeleniej Góry i okolic. Z naszych usług korzystają klienci indywidualni, ale również wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie mieszkaniowe oraz firmy i przedsiębiorstwa posiadające duże hale magazynowe lub sprzedażowe. Serdecznie zachęcamy do współpracy. 

Prace rozbiórkowe

Serdecznie zachęcamy do współpracy firmy budowlane i remontowe. Oferujemy podnośniki przystosowane do przeprowadzania prac rozbiórkowych na różnych wysokościach. Proponujemy możliwości wynajmu krótko- i długoterminowego na terenie Jeleniej Góry i okolic. Ponadto posiadamy podnośniki do montażu reklam wielkoformatowych.

wynajem podnośników, podnośniki jelenia góra